Z Borkiem na remis.

W 10. kolejce nasza drużyna o pierwsze wyjazdowe punkty powalczyła z drużyną krakowskiego Borku.Przywieźliśmy do domu jeden punkt, ale na pewno pozostał niedosyt, ponieważ przeciwnik zdecydowanie był w zasięgu.

Spotkanie było bardzo wyrównane. W pierwszej połowie obie drużyny przeprowadziły podobną ilość akcji, bardziej czy mniej zagrażających bramce przeciwników, a jeśli już, to bramkarze świetnie spełniali swoje obowiązki. W jednej z akcji, po faulu na skrzydłowym Pozowianki sędzia mógł dopatrzeć się rzutu karnego, jednak ostatecznie zadecydował, że faul był poza polem karnym, a faulującego ukarał żółtą kartką.

Druga połowa przebiegała bardzo dynamicznie, podobnie jak w pierwszej części, obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe, jednak żadna nie była na tyle skuteczna, by dać prowadzenie w spotkaniu. W dwóch ostatnich akcjach meczu, goście jak i gospodarze mieli świetne okazje do zdobycia kompletu punktów, jednak nie zostały wykorzystane i po 90 regulaminowych minutach i 3 doliczonych wynik to bezbramkowy remis.