11. kolejka przed nami.

Już w najbliższy weekend (25-26 października) zostaną rozegrane spotkania 11. kolejki krakowskiej ligi okręgowej.

W sobotę 25 października zagrają ze sobą Kmita oraz Lotnik. Będzie to bardzo ważny mecz dla drużyny z Pozowic, ponieważ obie te drużyny mają identyczną ilość punktów - 11. Więc po raz kolejny wyniki jednej kolejki spotkań mogą tabelę dosłownie odwrócić do góry nogami.

Drugim zaplanowanym sobotnim spotkaniem będzie mecz przedostatniej drużyny w tabeli - Liszczanki z krakowskim Prokocimiem. W ostatniej kolejce goście (Liszczania) pokonała Kmitę, natomiast gospodarze ulegli liderowi.

W kolejnym meczu będziemy mieli okazję obejrzeć starcie, w którym na własnym boisku Pozowianka podejmie drużynę z Wołowic. Jeden punkt różnicy pomiędzy drużynami sprawia, że jest to bezpośredni pojedynek o pozycję w tabeli.

Ostatni sobotni mecz, to mecz Podgórza, które na własnym boisku podejmie drużynę Złomexu. Kolejny mecz, w którym różnica punktowa jest nieznaczna, więc zapowiada się ciekawy dzień, który z pewnością namiesza w tabeli, jak już wyżej zostało wspomniane.

W niedzielę czekają na nas dwa pojedynki. W pierwszym z nim rezerwy Garbarnii zmierzą się ze Skawinką na własnym boisku. Garbarnia nie oddała ani jednego punktu od trzech meczów, jednak pojedynek z liderem ligi może zatrzymać dobrą passę Krakowian.

Natomiast przeciwnik Pozowianki z ostatniej kolejki - Borek Kraków, na wyjeździe zmierzy się z drużyną Kaszowianki. Kaszowianka nie może sobie pozwolić na stratę punktów, jeśli chce liczyć się w walce o awans na wiosnę.

W tej rundzie Sokół Kocmyrzów pauzuje. Po 10. kolejkach zajmują 3-cie miejsce w tabeli z 19 punktowym dorobkiem.