Wciąż bez porażki u siebie.

W meczu z Piastem w sobotę 25. października padł bezbramkowy remis.

Drużyna Pozowianki wciąż utrzymuje passę meczy u siebie bez porażki w tej rundzie. Mecz z Piastem zakończył się identycznym wynikiem, jak spotkanie 10. kolejki z krakowskim Borkiem - bezbramkowym remisem.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Obie strony przeprowadzały ataki na bramkę. Bardziej dogodne sytuacje do strzelenia stwarzał sobie jednak Piast, ale dobra gra obrońców i bramkarza Pozowianki skutecznie broniła wyniku.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Natomiast ostatnie 15 minut drugiej połowy należało już do Pozowianki. To Pozowianka przeprowadzała liczne akcje na bramkę przeciwnika. Często pojawiały się strzały z daleka, jak i rzuty rożne, jednak bramkarz Piasta grał świetny mecz i ratował swoją drużynę z opresji. W ostatnich minutach spotkania po dośrodkowaniu Korzeniowskiego w pole karne minimalnie z piłką minął się Kowalówka, co uratowało gości od utraty bramki.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.