12. kolejka - zapowiedź.

W niedzielę 2. listopada zostaną rozegrane mecze 12. kolejki krakowskiej okręgówki.

Jak co tydzień zostanie rozegranych 6 spotkań ligowych. Wszystkie odbędą się w niedzielę, ze względu na dzień wszystkich świętych, który w tym roku wypadł w sobotę.

Lider - Skawinka, zmierzy się na własnym obiekcie z Pozowianką. Pozowianka dotychczas nie przegrała meczu na boisku Skawinki, na któtrym występuje jako gospodarz ze względu na prace modernizacyjne na własnym obiekcie.

Wicelider - drużyna Kaszowianki na wyjeździe podejmie Piasta. Bardzo ważny mecz dla drużyny z Kaszowa, ponieważ nie mogą pozwolić sobie na porażkę, aby liczyć się na wiosnę w walce o awans.

Borek Kraków, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i broni się przed spadkiem zagra z Podgórzem na własnym stadionie.

Natomiast przedostatnia Liszczanka będzie starała się zapunktować w meczu z rezerwami Garbarnii. Nie będzie to na pewno łatwe, ponieważ ostatnio krakowska drużyna radzi sobie bardzo dobrze, między innymi remisując ostatnio z liderem.

Sokół zagra u siebie z akademią Kmity. Podobnie jak Kaszowianka, jeśli Sokół chce walczyć o awans, nie może pozwolić sobie na stratę jakichkolwiek punktów w kolejnych meczach.

Ostatnim zaplanowanym spotkaniem tego dnia będzie pojedynek Lotnika z krakowskim Prokocimiem. Wszystkie mecze tego dnia rozegrane będą o godzinie 14:00.

W 12. kolejce rozgrywek pauzuje Złomex.