Derby blisko!

Starcie ze Skawinką już w najbliższą niedzielę 2. listopada.

Gminne derby pomiędzy Skawinką i Pozowianką odbędą się na stadionie Skawinki, na którym swoje mecze rozgrywa także drużyna z Pozowic. Tym razem gracze Pozowianki zagrają w Skawinie jako przyjezdni. Warto wspomnieć, że goście na obiekcie Skawinki nie przegrali w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania..

Drużyna z Pozowic już od ładnych paru lat nie zdołała pokonać Skawinki. Być może to będzie ten przełomowy mecz. Zespół Pozowianki jest nastawiony na walkę, a zawodnicy nie boją się starcia z liderem. Warto wspomnieć, że w tym sezonie Pozowianka pokonała wicelidera - Kaszowiankę 3-1, właśnie na boisku w Skawinie.

Spotkanie odbędzie się w Niedzielę, 2. listopada na obiekcie sportowym Skawinki o godzinie 14:00.