Ostatni jesienny mecz!

Z Liszczanką po raz ostatni w tej rundzie.

Spotkanie z drużyną z Liszek, będzie ostatnim sprawdzianem drużyny Pozowianki w rundzie jesiennej rozgrywek. Gospodarzem będzie zespół Pozowianki. Mecz oczywiście odbędzie się na obiekcie Skawinki, ze względu na trwające prace modernizacyjne na obiekcie w Pozowicach.

Teoretycznie Liszczanka, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli nie powinna grać dobrze, jednak piłka nożna to nieprzewidywalny sport. W 12. kolejce drużyna Liszczanki zremisowała z rezerwami krakowskiej Garbarnii, pokazując jednocześnie, że miejsce w tabeli nie oddaje poziomu gry zespołu.

Drużyna Pozowianki będzie chciała utrzymać passę mecz u siebie bez porażki, ale wiadomo, że najważniejszym celem są 3 punkty, które pozwolą o walkę o wyższe pozycje z Piastem, Kmitą i Lotnikiem.