Zwycięska Liszczanka.

Drużyna z Pozowic uległa w ostatnim meczu rundy jesiennej na własnym obiekcie Liszczance tracąc aż 4 bramki.

Pomimo tego, że Liszczanka nie grała świetnej piłki, to Pozowiance nie udało się znaleźć sposobu na grę. Początek pierwszej połowy zdecydowanie należał do Pozowianki, która częściej utrzymywała się przy piłce, jednak jeden błąd wystarczył, aby stracić bramkę. Druga bramka, która padła pod koniec drugiej połowy również wynikła z błędów zawodników drużyny z Pozowic. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0.

W drugiej połowie znów przeważała Pozowianka, jednak szybko wpadła bramka na 3-0. Jedyną bramkę dla Pozowianki zdobył Przemysław Konik z rzutu karnego. W końcówce goście dołożyli jeszcze jedną bramkę do wyniku końcowego.